Naslovna > Novosti > Ministar Bošković prisustvovao svečanosti povodom Dana sigurnog interneta

Novosti: Ministar Bošković prisustvovao svečanosti povodom Dana sigurnog interneta

Ministar Bošković prisustvovao svečanosti povodom Dana sigurnog interneta

Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije obilježili su danas, 9. februara u sali hotela Podgorica Dan sigurnog interneta.

Skup je otvorio potpredsjednik Vlade i ministar za informaciono društvo i telekomunikacije, prof.dr Vujica Lazović, a pozdravnu riječ na skupu imali su ministar prosvjete, mr Predrag Bošković, izvršna direktorica Telenora Crna Gora, Sandra Štajner, izvršni direktor Mtel-a, Vladimir Lučić, zamjenik izvršnog direktora Crnogorskog Telekoma, Vladimir Beratović i članica Volonterskog kluba gimnazije „Slobodan Škerović“, Andrea Mićanović. Dan sigurnog interneta obilježava se širom svijeta pod sloganom „Dajmo svoj doprinos za bolji Internet“, u organizaciji INSAFE-a, evropske mreže nacionalnih centara za siguran Internet. Cilj ove međunarodne akcije je promocija bezbjednog i odgovornog korišćenja Interneta i savremenih tehnologija, sa posebnim fokusom na djecu i mlade širom svijeta.

Obraćanja ministra prosvjete Predraga Boškovića, potpredsjednika Vlade Vujice Lazovića, zamjenika izvršnog direktora Crnogorskog Telekoma Vladimira Beratovića, izvršnog direktora M-Tel-a Vladimira Lučića, izvšne direktorice Telenora CG Sandre Štajner i članice volonterskog kluba JU Gimnazija Slobodan Škerović Andree Mićanović, kao i fotogaleriju, možete pogledati ovdje

Created at 10.2.2016 11:01  by PORTAL\Administrator
Last modified at 10.2.2016 11:01  by PORTAL\Administrator