Naslovna > Novosti > Obuke po evropskim standardima za nastavnike i profesore informatike i ICT kooridnatore u osnovnim i srednjim školama

Novosti: Obuke po evropskim standardima za nastavnike i profesore informatike i ICT kooridnatore u osnovnim i srednjim školama

U ponedeljak, 16.maja 2016.godine, na Univerzitetu Donja Gorica održana svečana dodjela sertifikata za skoro 200 nastavnika i profesora informatike i ICT koordinatora u osnovnim i srednjim školama, koji su uspješno pohađali obuku ‘IT bezbjednost’. Obuke su organizovane u okviru Tempus projekta 'Unapređenje obrazovnog sistema u obasti sajber bezbjednosti u Crnoj Gori' (engl. Enhancment of cyber educational system of Montenegro) finansiranog od strane Evropske komisije.

Created at 17.5.2016 16:35  by PORTAL\Administrator
Last modified at 17.5.2016 16:49  by PORTAL\Administrator