Naslovna > Novosti > Aktivnosti povodom Dana sigurnog inteneta u OŠ “Veljko Drobnjaković“ – Risan

Novosti: Aktivnosti povodom Dana sigurnog inteneta u OŠ “Veljko Drobnjaković“ – Risan

Aktivnosti povodom Dana sigurnog inteneta u OŠ “Veljko Drobnjaković“ – Risan

Dan sigurnog interneta 2017 u OŠ “Veljko Drobnjaković“ – Risan je obilježen prigodnom radionicom, kvizom znanja i diskusijom u ukupnom trajanju od 90 minuta.

Događaju su prisustvovali svi učenici viših razreda i nastavnici škole, a nosioci svih aktivnosti su bili učenici devetog razreda. Kviz je bio koncipiran tako da pored znanja o sigurnoj upotrebi interneta, učenici razmotre i preispitaju svoje stavove o ponašanju na društvenim mrežama. Ovogodišnja manifestacija je protekla u veoma pozitivnoj atmosferi, uz mnoštvo zanimljivih izlaganja i sukoba mišljenja.

Na prijedlog učenika, u školi će uskoro biti realizovana radionica o sigurnoj upotrebi interneta za roditelje.

Created at 8.2.2017 14:29  by PORTAL\Administrator
Last modified at 8.2.2017 14:29  by PORTAL\Administrator