Naslovna > Novosti > Microsoft Innovative Educator Expert - program za inovativne nastavnike

Novosti: Microsoft Innovative Educator Expert - program za inovativne nastavnike

Microsoft Innovative Educator Expert - program za inovativne nastavnike

Microsoft inovativni nastavnik je progam kreiran od strane korporacije Microsoft kako bi se prepoznali vizionari u nastavi i odalo im se priznanje za njihov rad.

MIE (Microsoft Innovative Educator Expert) nastavnici blisko sarađuju sa kompanijom Microsoft na uvođenju inovacija u obrazovanju i tako unapređuju pedagoške sposobnosti u cilju poboljšanja procesa učenja kod đaka. Novi krug prijava za Microsoft inovativnih nastavnika eksperata je otvoren i traje do 15. jula.

Uputstvo za prijavu možete pogledati na linku : MIE.

Koraci za prijavu:
- Pridružite se Microsoft Education Community na https://education.microsoft.com/
- Postanite Microsoft Certified MIE . Osvojite 1000 poena I osvoijite Certified MIE digitalni bedž.

- Napravite dvo minutni Office Mix, video ili Sway koji će sadržati odgovore na sledeća pitanja , na način koji pokazuje vašu kreativnost kao Microsoft Inovativnog nastavnika eksperta:
* Zašto smatrate sebe Microsoft Inovativnim nastavnikom ekspertom?
* Opišite način na koji uključujete Microsoft tehnologije na inovativan način u svoja predavanja I učionicu. Navedite činjenice koje koje će demoinstrirati vaše inovacije u nastavi.
* Ako postanete Microsoft inovativni nastavnik ekspert na koji način će to uticati na našu trenutnu ulogu (poziiju)?

Created at 15.5.2017 12:20  by PORTAL\Administrator
Last modified at 15.5.2017 12:23  by PORTAL\Administrator