Naslovna > Novosti > Svečano uručivanje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Tivtu

Novosti: Svečano uručivanje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Tivtu

Svečano uručivanje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Tivtu

Svečano uručivanje sertifikata prosvjetnim radnicima Tivta u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU” biće održano u srijedu, 29. januara 2014. godine u 14 sati u Muzičkoj školi u Tivtu. Sertifikate će uručiti Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za ICT Ministarstva prosvjete i Bojana Minić, šef Regionalne ECDL kancelarije.
Na svečanosti će govoriti: Radule Novović, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije, Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za ICT Ministarstva prosvjete, Bojana Minić, šef Regionalne ECDL kancelarije, Pina Bubanja, direktorica Muzičke škole Tivat i Tomislav Goranović, ECDL predavač.
Prosvjetni radnici Tivta završili su obuku u test centrima “Neodata” i “Digit Montenegro” nakon čega su uspješno položili ECDL test.

Created at 27.1.2014 16:33  by PORTAL\Administrator
Last modified at 27.1.2014 16:34  by PORTAL\Administrator