Naslovna > Novosti > Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Danilovgradu

Novosti: Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Danilovgradu

Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima u Danilovgradu

Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima Danilovgrada u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU” biće održano u utorak, 4. marta 2014. godine u 14 sati i 30 min u holu Gimnazije “Petar I Petrović Njegoš”.
Na svečanosti će govoriti: Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za ICT Ministarstva prosvjete, Slavica Pavićević, direktorica Gimnazije “Petar I Petrović Njegoš” i Duško Petrović, izvršni direktor kompanije “Digit Montenegro”.
ECDL sertifikate za 47 prosvjetnih radnika iz Danilovgrada uručiće Radule Novović, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije i Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za ICT Ministarstva prosvjete.
Projekat „ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU“ finansira Evropska unija i sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije, a nosioci aktivnosti su ECDL fondacija i Regionalna ECDL kancelarija.

Created at 4.3.2014 13:03  by PORTAL\Administrator
Last modified at 4.3.2014 13:04  by PORTAL\Administrator