Naslovna > Novosti > Svečano uručenje ECDL sertifikata za 115 prosvjetnih radnika iz Podgorice

Novosti: Svečano uručenje ECDL sertifikata za 115 prosvjetnih radnika iz Podgorice

Svečano uručenje ECDL sertifikata za 115 prosvjetnih radnika iz Podgorice

Svečano uručenje ECDL sertifikata za 115 prosvjetnih radnika iz Podgorice u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU” biće održano u utorak, 11. marta 2014. godine u 14 sati u sali za sastanke Ministarstva prosvjete, u Ul. Vaka Đurovića b.b.

Na svečanosti će govoriti: Nataša Gazivoda, v. d. generalna direktorica Direktorata, Radule Novović, generalni direktor za promociju informacionog društva i Željko Jaćimović, direktor Ispitnog centra Crne Gore.

ECDL sertifikate prosvjetnim radnicima Podgorice uručiće Nataša Gazivoda, v. d. generalna direktorica Direktorata i Željko Jaćimović, direktor Ispitnog centra Crne Gore. Projekat „ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU“ finansira Evropska unija i sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije, a nosioci aktivnosti su ECDL fondacija i Regionalna ECDL kancelarija.

Created at 10.3.2014 12:15  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.7.2014 16:08  by PORTAL\Administrator