Naslovna > Novosti > Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima Rožaja

Novosti: Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima Rožaja

Svečano uručenje ECDL sertifikata prosvjetnim radnicima Rožaja

U Rožajama, 18. februara sa početkom u 13 sati, u Centru za kulturu biće svečano uručeni ECDL sertifikati za 60 prosvjetnih radnika iz ove opštine u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU”.

Na svečanosti će govoriti: Marina Matijević, načelnica ICT odjeljenja Ministarstva prosvjete, Adis Balota, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije i Fejzo Murić, direktor JU Gimnazija „30. septembar“.

Projekat „ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU“ finansira Evropska unija i sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije, a nosioci aktivnosti su ECDL fondacija i Regionalna ECDL kancelarija

Created at 17.3.2014 16:13  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.7.2014 16:02  by PORTAL\Administrator