Naslovna > Novosti > Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Herceg Novog

Novosti: Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Herceg Novog

Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Herceg Novog

U JU OŠ „Dašo Pavičić“ u Herceg Novom, 9. maja, sa početkom u 12 sati, svečano su uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima koji su uspješno završili obuku u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU”.

Na svečanosti su govorili Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za informaciono-komunikacione tehnologije Ministarstva prosvjete, Ivan Lazarević, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije, Nikola Stojanović, direktor JU OŠ „Dašo Pavičić“ i Vladan Tabaš, direktor testnog centra „Čikom“.

Projekat „ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU“ finansira Evropska unija i sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije, a nosioci aktivnosti su ECDL fondacija i Regionalna ECDL kancelarija.

Created at 9.5.2014 16:01  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.7.2014 16:09  by PORTAL\Administrator