Naslovna > Novosti > Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima Berana i Andrijevice

Novosti: Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima Berana i Andrijevice

Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima Berana i Andrijevice

U petak, 30.maja 2014. godine, u Beranama, u JU Gimnazija „Panto Mališić“, svečano su uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Andrijevice i Berana, u okviru projekta “ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU”.

Na svečanosti su govorili: Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za informaciono komunikacione tehnologije Ministarstva prosvjete, Radule Novović, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije, Sreten Lutovac, direktor JU Gimnazija "Panto Mališić“i Radovan Rutešić, direktor testnog centra "Neodata"

ECDL sertifikate prosvjetnim radnicima iz Andrijevice i Berana, koji su uspješno prošli obuku, uručili su Radule Novović i Marina Matijević.

Projekat „ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU“ finansira Evropska unija, a sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije i Ministarstvo prosvjete, a nosioci aktivnosti su ECDL Fondacija i Regionalna ECDL kancelarija.

Created at 30.5.2014 18:52  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.7.2014 16:13  by PORTAL\Administrator