Naslovna > Novosti > Svečana konferencija povodom završetka projekta ECDL – za digitalnu Crnu Goru

Novosti: Svečana konferencija povodom završetka projekta ECDL – za digitalnu Crnu Goru

Svečana konferencija povodom završetka projekta ECDL – za digitalnu Crnu Goru

24.06.2014. biće održana svečana konferencija povodom uspješnog okončanja projekta “ECDL- za digitalnu Crnu Goru”.

Na svečanosti će govoriti:

Radule Novović, pomoćnik ministra za informaciono društvo i telekomunikacije, Marina Matijević, načelnica Odjeljenja za informaciono-komunikacione tehnologije Ministarstva prosvjete, Bojana Minić, šef Regionalne ECDL kancelarije, Jakub Cristoph, ECDL Fondacija, Andre Lys, šef operativnog sektora Delegacije Evropske unije u Crnoj Gori, Damien O’Sullivan, izvršni direktor ECDL Fondacije, Đorđe Dukić, predsjednik JISA.

Projekat ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU započet je u decembru 2012. od kada je preko 3000 zaposlenih u državnoj upravi, sudstvu i prosvjeti uspješno završilo obuku u akreditovanim ECDL test centrima širom Crne Gore. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo prosvjete i Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije Crne Gore, a nosioci aktivnosti su ECDL Fondacija i Regionalna ECDL kancelarija, dok je realizaciju ovog projekta omogućila Evropska Unija.

Konferencija će biti održana u Hotelu Podgorica u 15:00h.

Created at 23.6.2014 10:56  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.7.2014 16:19  by PORTAL\Administrator