Naslovna > Novosti > Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Bijelog Polja

Novosti: Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Bijelog Polja

Uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Bijelog Polja

24. oktobra 2014. u Bijelom Polju, u sali škole Marko Miljanov, svečano su uručeni ECDL sertifikati prosvjetnim radnicima iz Bijelog Polja koji su završili obuku i položili testove.

Obuka je organizovana tokom školske 2013/2014 a sertifikat je dobilo 120 nastavnika. U ime Ministarstva prosvjete, sertifikate je uručio Zlatko Stijepović.

Projekat "ECDL – ZA DIGITALNU CRNU GORU" finansira Evropska unija, a sprovodi se kroz program IPA 2011. Inicijatori i partneri u realizaciji projekta su Ministarstvo za informaciono društvo i telekomunikacije i Ministarstvo prosvjete, a nosioci aktivnosti su ECDL Fondacija i Regionalna ECDL kancelarija.

Created at 28.10.2014 16:39  by PORTAL\Administrator
Last modified at 28.10.2014 16:39  by PORTAL\Administrator