Naslovna > Novosti > Oracle objavio poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

Novosti: Oracle objavio poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

Oracle objavio poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

U okviru saradnje sa Ministarstvom prosvjete, Oracle je objavio otvaranje registracija za proljećne kurseve Oracle Akademije sa završnim dijelom u učionici u Podgorici, u aprilu mjesecu.

Kurs "Java Foundations" se prvi put organizuje ove godine u Crnoj Gori. Jedna grupa je trenutno na obuci, a dvije će biti na proljeće. Važno je napomenuti da je potrebno da se prijavite u samo jednu grupu, a prilikom prijave je važno da obratite pažnju i na termin online časova.

Za razliku od "Java Fundamentals" koji se već održavao i tokom kojeg su se radili Alice, Greenfoot i Eclipse, novi kurs "Java Foundations" prolazi teme vezane za Javu kroz okruzenje NetBeans. Raspored i termini kurseva su:

1. Java Foundations - predavač Duša Vuković
Online dio će se održavati od 9.1.2020. do 19.3.2020. godine (11 nedjelja, 12 časova, u posljednjoj dva), četvrtkom u 19:30h.
Finalni dio se održava u učionici u Podgorici 3. i 4. aprila 2020 godine.

2. Database Design and Programming with SQL - predavač Duša Vuković
Online dio će se održavati od 9.1.2020. godine do 26.3.2020. godine, četvrtkom u 21h.
Finalni dio se održava u učionici u Podgorici od 5. do 7. aprila 2020. godine.

3. Java Foundations - predavač Stanka Matković
Online dio će se održavati od 15.1.2020. godine do 25.3.2020. godine (11 nedjelja, 12 časova, u poslednjoj dva), srijedom u 21h.
Finalni dio se održava u učionici u Podgorici 8. i 9. aprila 2020. godine.

Sva tri zakazana kursa će biti otvorena za registraciju do 24.12.2019. godine

Uputstva za kreiranje naloga i prijavu na željenu obuku možete pronaći na sledećim linkovima: Link 1 Link 2 .

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti na mail info@ict.edu.me.

Created at 3.12.2019 11:07  by PORTAL\Administrator
Last modified at 3.12.2019 11:50  by PORTAL\Administrator