Naslovna > Novosti > Međunarodna dječija likovna manifestacija „Mladi bitoljski Montmartr 2021“

Novosti: Međunarodna dječija likovna manifestacija „Mladi bitoljski Montmartr 2021“

Međunarodna dječija likovna manifestacija „Mladi bitoljski Montmartr 2021“

Otvoren je poziv za učešće na 40. Međunarodnoj dječijoj likovnoj manifestaciji pod nazivom „Mladi bitoljski Montmartr 2021“ koja će se održati u periodu od 23. do 30. maja 2021. godine u Bitolju, Republika Sjeverna Makedonija.

Pravo prijave imaju djeca i mladi od 4 do 20 godina, pri čemu je tema konkursa slobodna. Djeca koja ostvare pravo učešća na likovnoj koloniji, uzrasta od 12 do 20 godina, boraviće u Bitolju od 23. do 30. maja 2021. godine, pri čemu će troškove smještaja i ishrane podnijeti organizatori, dok troškove prevoza snose učesnici. Tokom boravka u Bitolju, učesnici će stvarati umjetnička djela na temu stare makedonske arhitekture u otvorenom prostoru, na ulicama Bitolja, Ohrida i Kruševa.

Rok za slanje radova je 20. februar 2021. godine Radove treba poslati na sljedeću adresu: DJEČJI UMJETNIČKI STUDIO „Sv. KIRIL I METODIJE ” UL. MARJAN BOŽINOVSKI 18 7000 BITOLJ - REPUBLIKA MAKEDONIJA (za konkurs „BITOLJ 2021“)

Za više informacija o konkursu kao i uslovima konkursa posjetite web stranicu:

Created at 23.11.2020 10:28  by PORTAL\Administrator
Last modified at 23.11.2020 10:28  by PORTAL\Administrator