Open source

Naslovna > Novosti > Konkurs BIO-ICT Centra za najbolji esej na temu bioinformatike

Novosti: Konkurs BIO-ICT Centra za najbolji esej na temu bioinformatike

Konkurs BIO-ICT Centra za najbolji esej na temu bioinformatike

BIO-ICT Centar izvrsnosti objavio je nagradni konkurs za najbolji esej na temu razvoja bioinformatike u Crnoj Gori, koji je namijenjen mladima uzrasta od 17 do 25 godina, a otvoren je od danas, 21. januara do 21. februara.

Ciljna grupa ovog konkursa su, prije svega, učenici srednjih škola i svi studenti na visokoškolskim ustanovama u Crnoj Gori, a namjera BIO-ICT centra je da podrži razvoj generacija koje će razmišljati u pravcu savremenog, informacionog društva i “pametne” ekonomski prosperitetne budućnosti Crne Gore.

Smjernice i uputstva za pisanje eseja: Esej mora biti napisan na engleskom jeziku (Times New Roman veličina fonta 12, naslov boldovan i veličina fonta naslova 14), esej mora da sadrži najmanje 1500 a najviše 3000 riječi, esej može biti djelo jednog ili grupe autora (najviše 4) , jedan autor ili grupa autora mogu da prijave jedan esej, fokus eseja mogu biti jedna ili više ponuđenih tema i originalnost u definisanju naslova i koncepcije/fokusa eseja

Radove slati u elektronskoj formi, kao Word document na sljedeću adresu: bio-ict@ac.me

Nagrade za autore/timove su sljedeće: prvo mjesto 500,00 eura, drugo mjesto 250,00 eura i treće mjesto 150,00 eura.

Rezultati konkursa biće objavljeni 15. marta 2016. godine na sajtu BIO-ICT (www.bio-ict.ac.me) gdje će biti i objavljeni najbolji eseji.

Za sve dodatne informacije obratite se na e-mail adresu: mailto:ferida@ac.me

Created at 21.1.2016 16:39  by PORTAL\Administrator
Last modified at 21.1.2016 16:39  by PORTAL\Administrator