Naslovna > Novosti > NVO "Učionica u pokretu" učestvovali u obilježavanju Dana sigurnog interneta

Novosti: NVO "Učionica u pokretu" učestvovali u obilježavanju Dana sigurnog interneta

NVO "Učionica u pokretu"  učestvovali u obilježavanju Dana sigurnog interneta

NVO "Učionica u pokretu" je ,u okviru zajedničkih aktivnosti sa Ministarstvom prosvjete, po prvi put učestvovala u obilježavanju Dana sigurnog Interneta , u prostorijama JU OŠ „Radomir Mitrović“ u Beranama.

U okviru sprovedenih aktivnosti, raoditelji su bili u prilici da se, kroz prezentaciju, upoznaju sa prednostima, ali i opasnostima koje vrebaju na internetu, a čije su potecijalne žrtve najmlađi korisnici.

Kroz radionicu NVO "Učionica u pokretu" je upoznala roditelje sa: opasnostima sa kojima se sreću njihova djeca na internetu, smjernicama za bezbjednost i zaštitu informacija i mogućnošću prijavljivanja nelegalnog sadržaja i sajber incidenata.

Created at 8.2.2017 13:57  by PORTAL\Administrator
Last modified at 8.2.2017 17:23  by PORTAL\Administrator