Naslovna > Novosti > XXII MEĐUNARODNI NAUČNO-STRUČNI SKUP „INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2017“

Novosti: XXII MEĐUNARODNI NAUČNO-STRUČNI SKUP „INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2017“

XXII MEĐUNARODNI NAUČNO-STRUČNI SKUP „INFORMACIONE TEHNOLOGIJE 2017“

Elektrotehnički fakultet Univerziteta Crne Gore organizuje XXII naučno-stručni skup „INFORMACIONE TEHNOLOGIJE – SADAŠNJOST I BUDUĆNOST 2017“ koji će se održati od 27. februara do 04. marta 2017. godine na Žabljaku.

Cilj Skupa je sveobuhvatno i multidisciplinarno sagledavanje aktuelnosti u oblasti informacionih i komunikacionih tehnologija kroz prezentacije originalnih autorskih radova, projektnih rješenja, aktuelnih tema i inovacija.

Kao i ranijih godina, biće omogućeno da šira stručna javnost i svi zainteresovani prate dešavanja na Skupu online putem videokonferencije na linkovima zvaničnog sajta. Takodje, svi detalji oko programa i ostalih aktivnosti konferencije se nalaze na sajtu www.it.ac.me.

Otvaranje Skupa je 01. marta u 17 časova u sali Hotela “Gorske oči”.

Izvor : www.etf.ac.me

Created at 24.2.2017 12:27  by PORTAL\Administrator