Naslovna > Novosti > Besplatni online kurs British Council-a: Engleski u ranom djetinjstvu

Novosti: Besplatni online kurs British Council-a: Engleski u ranom djetinjstvu

Besplatni online kurs British Council-a: Engleski u ranom djetinjstvu

British Council upravo pokrece svoj novi besplatni online kurs (Mass Open Online Course - MOOC) Engleski u ranom djetinjstvu (English in Early Childhood: Language Learning and Development) koji pocinje 23. oktobra.

Predlazemo da kontaktirate odabrane nastavnike u vrticima i one koji rade u prvom ciklusu osnovne skole da se prijave na ovaj kurs i upoznaju se najnovijim saznanjima o ucenju engleskog u ranom uzrastu kao o metodama rada koji ce osigurati napredak.

Kurs je takodje otvoren i za roditelje, pa bi bio dobar potez od strane Ministarstva da se obratite roditeljima (koji znaju engleski) i upoznaju se o tome kako djeca uce strani jezik u ranom uzrastu i kako mogu da im pomognu da brze napreduju.

Created at 23.10.2017 11:05  by PORTAL\Administrator
Last modified at 23.10.2017 11:07  by PORTAL\Administrator