Naslovna > Novosti > Održana završna obuka za kreiranje sajta na WordPress platformi

Novosti: Održana završna obuka za kreiranje sajta na WordPress platformi

Održana završna obuka za kreiranje sajta na WordPress platformi

Završna WordPress obuka održana je u srijedu 24. januara u prostorijama Ministartstva prosvjete.

Ukupno su održane 4 obuke, na kojima je prisustvovalo 130 predstavnika vaspitno-obrazovnih ustanova u Crnoj Gori. Predstavnici Ministarstva prosvjete su učesnicima prikazali osnove rada u WordPress platformi. Kreiranje sajtova na ovaj način nije obaveza vaspitno-obrazovnih ustanova, već samo jedno od više mogućih rješenja kako bi ustanove imale svoje mjesto na internetu.

U narednom periodu se planira kreiranje posebne stranice na Školskom portalu gdje će biti prikazane adrese sajtova svih vaspitno-obrazovnih ustanova.

Created at 24.1.2018 12:30  by PORTAL\Administrator
Last modified at 24.1.2018 12:32  by PORTAL\Administrator