Naslovna > Novosti > Dan sigurnog interneta - u školama održana prezentacija portala za nastavnike

Novosti: Dan sigurnog interneta - u školama održana prezentacija portala za nastavnike

Dan sigurnog interneta - u školama održana prezentacija portala za nastavnike

U okviru obilježavanja Dana sigurnog interneta za oko 150 nastavnika iz JU OŠ “21. maj” Podgorica, JU OŠ “Radojica Perović” Podgorica, JU OŠ “Savo Pejanović” Podgorica, JU OŠ “Vladimir Nazor” Podgorica, JU OŠ “Vlado Milić” Podgorica održana je prezentacija portala za nastavnike sa posebnim akcentom na materijale koji su posvećeni bezbjednosti djece na internetu.

U planu je da se i u narednom periodu radi na promociji portala kako bi zaposleni u vaspitno-obrazovnim ustanovama shvatili njegovu važnost, njegovu moguću široku primjenu, pogodnosti i olakšice koje im može donijeti korišćenje istog.

Created at 7.2.2018 11:27  by PORTAL\Administrator
Last modified at 7.2.2018 11:27  by PORTAL\Administrator