Naslovna > Novosti > Blog IT sekcije Osnovne škole "Olga Golović"- Nikšić

Novosti: Blog IT sekcije Osnovne škole "Olga Golović"- Nikšić

Blog IT sekcije Osnovne škole "Olga Golović"- Nikšić

Na adresi http://www.informatikaisekcija.wordpress.com/ se nalazi blog realizovan od strane zaposlenih iz Osnovne škole „Olga Golović“- Nikšić.

Pored toga što je primjer dobre prakse, ovaj blog može poslužiti kao dobar način da se uspostavi komunikacija između nastavnika i učenika, u nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

Blog sadrži niz informacija, savjeta i preporuka koje se tiču informaciono-komunikacionih tehnologija, a mogu poslužiti učenicima da obogate svoje znanje iz ove oblasti. Na ovaj način se takođe promoviše primjena IT tehnologija, a predstavljaju se pogodnosti i olakšice koje nam digitalizacija društva svakodnevno donosi.

Takođe, ovaj blog može da vam posluži i kao inspiracija za kreiranje sličnih blogova koji se odnose na druge oblasti.

Created at 12.4.2018 10:11  by PORTAL\Administrator
Last modified at 12.4.2018 10:50  by PORTAL\Administrator