Naslovna > Novosti > Postanite trener u okviru programa Škole za 21. vijek

Novosti: Postanite trener u okviru programa Škole za 21. vijek

Postanite trener u okviru programa Škole za 21. vijek

Pozivamo trenere sa Zapadnog Balkana, iskusne u sprovođenju obuka za nastavnike, da postanu dio tima nacionalnih trenera ključnih vještina u okviru programa Škole za 21. vijek na Zapadnom Balkanu.

Odabrani kandidati će proći kroz proces obuke trenera koji sprovodi British Council. Nakon uspješno završene obuke, treneri će imati priliku da koriste širok spektar British Council materijala za obuku nastavnika i direktora u odabranim osnovnim školama u svojoj zemlji. Fokus programa je integracija ključnih vještina i vještina kodiranja u nastavne i vannastavne procese i aktivnosti.

Pročitajte više i prijavite se na linku: https://www.britishcouncil.me/programi/obrazovanje/skole-za-21-vijek/treneri.

Rok za prijavu je 25. april, 17.00 časova.

Created at 20.4.2018 14:30  by PORTAL\Administrator
Last modified at 23.4.2018 9:12  by PORTAL\Administrator