Naslovna > Novosti > Obavještenje u vezi obaveznog završnog dijela obuke Oracle Akademije

Novosti: Obavještenje u vezi obaveznog završnog dijela obuke Oracle Akademije

Obavještenje u vezi obaveznog završnog dijela obuke Oracle Akademije

Obavezan završni dio obuka Oracle Akademije će se održati ONLAJN po istoj satnici kao da je u učionici, istih datuma: - Java Foundatons - 3. i 4. april, od 9 do 16h (instruktorka Duša Vuković)
- Database Design and Programming with SQL - od 5. do 7. aprila, od 9 do 16h (instruktorka Duša Vuković)
- Java Foundatons - 8. i 9. april, od 9 do 16h (instruktorka Stanka Matković)

Nema dolaženja u učionicu. Svi polaznici se od kuće uključuju i rade. Tih dana će biti organizovano nekoliko WebEx sesija i polaznici će dobiti zadatke za rad kod kuće čija će rješenja poslati mejlom.

Svi koji se uključe na onlajn časove i pošalju mejlom rješenja zadataka do posljednjeg dana obuke uspješno će završiti obuku i dobiti sertifikat. Sertifikat se boduje za licencu, obuka je akreditovana u Katalogu.

Created at 19.3.2020 12:24  by PORTAL\Administrator
Last modified at 19.3.2020 12:24  by PORTAL\Administrator