Naslovna > Novosti > JAVNI POZIV ZA SNIMANJE TV ČASOVA U OKVIRU PROJEKTA „ŠKOLE ZA 21. VIJEK”

Novosti: JAVNI POZIV ZA SNIMANJE TV ČASOVA U OKVIRU PROJEKTA „ŠKOLE ZA 21. VIJEK”

JAVNI POZIV ZA SNIMANJE TV ČASOVA U OKVIRU PROJEKTA „ŠKOLE ZA 21. VIJEK”

British Council objavljuje javni poziv za snimanje TV časova na teme koje podstiču razvoj kritičkog mišljenja, rješavanja problema i kodiranja mikrobitom. Časovi će biti integrisani u raspored časova „Uči doma“, na način koji najbolje korespondira sa potrebama predmetnih programa, o čemu će Ministarstvo prosvjete i Zavod za školstvo donijeti odluku. Časovi će biti emitovani na RTCG2 i Uči doma kanalima. Snimanje će se odvijati u PR centru, Podgorica.

Pozivamo sve nastavnike i nastavnice koji su prošli obuku British Council-a „Škole za 21. vijek” da podijele svoje kreativne ideje i pomognu da se ublaže posljedice izazvane odsustvom iz učionice i socijalnom interakcijom na času koja pruža nezamjenjivo okruženje za učenje kroz primjenu i vježbu. Nastavnici koji nisu prošli našu obuku a smatraju da ispunjavaju zadate kriterijume, takođe mogu da se prijave.

JAVNI POZIV možete preuzeti ovdje.

Materijal za nastavnike možete preuzeti ovdje.

Created at 5.11.2020 0:10  by PORTAL\Administrator
Last modified at 5.11.2020 0:11  by PORTAL\Administrator