Naslovna > Novosti > Oracle objavio novi poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

Novosti: Oracle objavio novi poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

Oracle objavio novi poziv nastavnicima za prijavu za pohađanje Oracle Akademije

Saradnja Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta i Oracle akademije se nastavlja realizacijom novih obuka.

Nastavnici se već mogu prijaviti za kurs "Java Fundamentals" (registracija ce biti otvorena do 3. oktobra), a 15. oktobra se otvara i registracija za kurs "Java Programming". Za prijavu je potreban institucionalni nalog na sajtu Oracle Akademije.

• Potrebno je da se prijavite na sajt akademije: https://academy.oracle.com/
• Izaberite opciju Upcoming Events ili Catalog/ Upcoming Events, na glavnom horizontalnom meniju ispod naslova
• Pronađite događaje koji se odnose na Crnu Goru: Java Fundamentals - Virtual - English (Montenegro)
• Kliknite na dugme Enroll
• Nakon toga ćete primi e-mail sa potvrdom da je prijava uspješna

Uputstva za kreiranje naloga i prijavu na željenu obuku možete pronaći i na sledećim linkovima: Link 1 Link 2

Kompletna realizacija obuke biće organizovana online. Organizovaće se nekoliko online predavanja (Zoom platforma) sa najvažnijim dijelom gradiva. Za razliku od prethodnih kurseva pravila za dobijanje sertifikata su drugačija: obavezno je otvoriti svaku lekciju, položiti svaki kviz i svaki ispit (do sada su samo ispiti bili obavezni). Broj mjesta po obuci je ograničen na 50.

Created at 13.9.2021 13:28  by PORTAL\Administrator
Last modified at 13.9.2021 13:31  by PORTAL\Administrator