Naslovna > Novosti > Aplikacija “Surfuj pametno” za Android platformu

Novosti: Aplikacija “Surfuj pametno” za Android platformu

Aplikacija “Surfuj pametno” za Android platformu

Pilot projekat “Spajamo generacije” uspješno je realizovan u prvoj polovini 2012. godine. Od septembra 2013. godine projekat se nastavlja pod sloganom “Osvoji internet, surfuj pametno!” Ovaj jedinstveni projekat na temu sigurnog interneta ima za cilj da crnogorska djeca, njihovi roditelji i nastavnici budu edukovani i steknu vještine kako bi internet za njih bio pozitivno iskustvo, uz istovremeno jačanje osjećaja sigurnosti u digitalnom okruženju. Sve interesantne teme iz inicijative “Osvoji internet, surfuj pametno”, o tome kako internet može postati sigurno digitalno okruženje, djeca i roditelji od sada mogu pratiti preko aplikacije na svojim Android smart telefonima. Aplikacija „Surfuj pametno“ informativnog je i edukativnog karaktera. Sadrži obilje zanimljivosti iz svijeta tehnologije, uputstva za sigurnosna podešavanja na društvenim mrežama i korisnicima pruža mogućnosti da postavljaju pitanja. Aplikaciju možete preuzeti ovdje.

Created at 3.2.2014 14:10  by PORTAL\Administrator
Last modified at 5.2.2014 15:45  by PORTAL\Administrator