Skip to main content

Forum

Go Search
Naslovna
Novosti
Dokument centar
Inkluzivno obrazovanje
Predškolsko obrazovanje
Bezbjednost djece na internetu
Besplatni alati
Školska mreža
Obrazovne institucije
Linkovi
Forum
Pretraga
Kontakt
  
Naslovna > Forum > MEIS > Izvještaji sa klasifikacionih perioda  

MEIS

Modify settings and columns
  
View: 
Post
Edited: 8.11.2018 10:59
Picture Placeholder: PORTAL\Administrator
PORTAL\Administrator
Izvještaji sa klasifikacionih perioda
Kakva su Vam iskustva u vezi štampe izvještaja? Nama se javljaju nastavnici i sa dobrim i sa lošim, pa bismo voljeli čuti ovdje kako protiče štampa u Vašim školama.
Posted: 10.11.2018 13:55
Attachment
Picture Placeholder: PORTAL\dubravka.kekovic
PORTAL\dubravka.kekovic
U mojoj školi se već uveliko štampaju izvještaji. U početku kao i svi moramo isprobati na kojem štampaču najbolje protiče štampanje istih uz primjenu foxit readera ili adobe readera. U prilogu se nalazi primjer oštampanog svjedočanstva za I ciklus.
Posted: 12.11.2018 18:03
Picture Placeholder: PORTAL\vladan.vucinic
PORTAL\vladan.vucinic
Veliki pozdrav iz Pljevalja. Očigledno je da neće biti problema sa štampom izvještaja za I klasifikacioni period, ja imam problem sa izvještajima za II i III klasifikacioni period.Format izvještaja nije standardnog A4 formata, već je širi za 1 cm.Izvještaj "fizički" ne može stati u štampač. Ja ne znam da li su i druge škole dobile takve izvještaje i na koji način ih štampati.
Posted: 17.11.2018 10:49
Picture Placeholder: PORTAL\lulzim.hodzic
PORTAL\lulzim.hodzic
Postovana Dubravka, Koji tip stampaca koristite za stampanje izvjestaja. Mi smo isprobali stampac hp laserjet p1102 i preko Foxit Reader i preko Adobe Readera ali nikako da izgleda kako treba. Takođe sam probao da podesim Custom Scale ali nije to to. Mozete nam reći tačno koji stampač koristite za štampanje izvjestaja ? Hvala