Naslovna > Novosti > ETF nagrada za preduzetništvo 2018 - Poziv za primjere dobre prakse

Novosti: ETF nagrada za preduzetništvo 2018 - Poziv za primjere dobre prakse

ETF nagrada za preduzetništvo 2018 - Poziv za primjere dobre prakse

Evropska trening fondacija (ETF) objavila je poziv za učešće na nagradnom konkursu – Primjeri dobre prakse u oblasti preduzetništva 2018.

Razvoj preduzetničkog mišljenja je ključno pitanje u nastojanju Evropske unije da izgradi što konkurentnije ekonomije sa što većom ponudom poslova. Evropska trening fondacija traži studije slučaja o tome kako provajderi stručnog obrazovanja i obuke u zemljama partnerima ETF-a promovišu preduzetništvo kao ključnu kompetenciju.

Marianne Thyssen, evropska komesarka za zapošljavanje, socijalna pitanja i inkluziju, dodijeliće nagradu za preduzetništvo za najinspirativniji pristup tokom Evropske nedjelje stručnih vještina za 2018. godinu, koja će se održati 8. novembra u Beču. Više informacija možete naći na sljedećem linku:

Rok za prijavu je 22. maj 2018.

Created at 12.4.2018 9:07  by PORTAL\Administrator
Last modified at 12.4.2018 9:07  by PORTAL\Administrator