Naslovna > Novosti > Oracle objavio poziv za pohadjanje Oracle akademije i u drugom školskom polugodištu

Novosti: Oracle objavio poziv za pohadjanje Oracle akademije i u drugom školskom polugodištu

Oracle akademija je objavila poziv za pohađanje Oracle kurseva i u drugom polugodištu, gdje će nastvanicima biti omogućeno da se obučavaju u Java Programming (60nastavnika) i Database Foundations (30 nastavnika). Pohađanje Oracle akademije je besplatno.

Oracle Akademija će obezbijediti platformu i alate pomoću kojih će obučeni nastavnici edukovati učenike. Uputstva za kreiranje naloga i prijavu na željenu obuku možete pronaći na sledećim linkovima: Link 1 Link 2 . Broj mjesta je ograničen. Za sva dodatna pitanja možete se obratiti na mail info@ict.edu.me.

Zvanični opis kurseva na engleskom jeziku možete pročitati na: https://academy.oracle.com/pages/java_programming_course.pdf

Termini za kurseve su sledeći:

1) Java Programming (I grupa)

Online dio od 09.01. do 27.03 srijedom u 19:30h u trajanju od po sat vremena. Ukupno je 12 online časova. Nedeljno je neophodno da se odvoji dva-tri sata za slušanje online predavanja, prelistavanje lekcija i polaganje online ispita od kuće.

2) Java Programming (II grupa)

Online dio od 09.01. do 27.03 srijedom u 21:00h u trajanju od po sat vremena. Ukupno je 12 online časova. Nedeljno je neophodno da se odvoji dva-tri sata za slušanje online predavanja, prelistavanje lekcija i polaganje online ispita od kuće.

3) Database Foundations

Finalni dio kursa biće održan u učionici u Podgorici (tačna lokacija biće naknadno određena):

-Java Programming (I grupa) -07.04.2019. godine i 08.04.2019. godine u trajanju od 09h - 17h oba dana.

-Java Programming (II grupa) 09.04.2019. godine i 10.04.2019. godine u trajanju od 09h - 17h oba dana.

-Database Foundations 05.04.2019. godine i 06.04.2019. godine u trajanju od 09h - 17h oba dana.

Smještaj i prevoz nisu obezbijeđeni. Za finalni dio kursa u učionici je neophodno aktivno prisustvo oba dana (predavanja i praktičan rad). Ispiti se ne polažu u učionici, samo praktičan rad.

Created at 11.9.2018 10:42  by PORTAL\Administrator
Last modified at 27.11.2018 8:58  by PORTAL\Administrator