Naslovna > Novosti > Produženi rokovi za nagrade učenicima i nastavnicima iz Fonda za kvalitet i talente

Novosti: Produženi rokovi za nagrade učenicima i nastavnicima iz Fonda za kvalitet i talente

Ministarstvo prosvjete produžava rokove Na osnovu člana 17 stav 3 Pravilnika o kriterijumima, načinu i postupku raspodjele sredstava za unapređenje kvaliteta nastave i talente („Službeni list CG“, br. 12/18), Ministarstvo prosvjete raspisalo je JAVNI KONKURS ZA DODJELU NAGRADE UČENIKU. Rok za podnošenje dokumenata produžen je do 1. novembra 2018. godine.

OVDJE možete preuzeti KONKURS

Na osnovu člana 9 stav 2 Pravilnika o kriterijumima, načinu i postupku raspodjele sredstava za unapređenje kvaliteta nastave i talente („Službeni list CG“, br. 12/18), Ministarstvo prosvjete raspisuje JAVNI KONKURS ZA DODJELU NAGRADE NASTAVNIKU. Rok za podnošenje dokumenata produžen je do 1. novembra 2018. godine.

OVDJE možete preuzeti KONKURS

Created at 22.10.2018 13:12  by PORTAL\Administrator