Naslovna > Novosti > JAVNI POZIV - Nastava na dva jezika u osnovnim i srednjim školama

Novosti: JAVNI POZIV - Nastava na dva jezika u osnovnim i srednjim školama

JAVNI POZIV - Nastava na dva jezika u osnovnim i srednjim školama

Ministarstvo prosvjete, u cilju nastavka obuke kadra za izvođenje nastave na dva jezika u osnovnim i srednjim školama, objavljuje Javni poziv za sve zainteresovane nastavnike/nastavnice koji posjeduju znanje engleskog jezika (najmanje B2 nivo).

Ovaj poziv se ne odnosi na stručne saradnike i nastavnike/nastavnice koji predaju jezike.

Svi prijavljeni kandidati će proći kroz APTIS testiranje na osnovu kojeg će oni kandidati čiji je utvrđeni nivo jezika B2 ili više, biti pozvani na obuku. APTIS testiranje se sastoji iz 5 djelova: listening, reading, speaking, writing i grammar.

Zainteresovani nastavnici/nastavnice se mogu prijaviti tako što će popuniti prijavni formular i poslati na e-mail adresu majda.mulic@mps.gov.me do 09. jula 2020. godine.

Prijavni formular možete preuzeti ovdje.

Created at 26.6.2020 11:00  by PORTAL\Administrator
Last modified at 26.6.2020 11:01  by PORTAL\Administrator