Naslovna > Novosti > Unaprijeđeni školski portali sa podacima iz oblasti obrazovanja odraslih

Novosti: Unaprijeđeni školski portali sa podacima iz oblasti obrazovanja odraslih

Unaprijeđeni školski portali sa podacima iz oblasti obrazovanja odraslih

Ministarstvo prosvjete je omogućilo svim zainteresovanim korisnima školskih portala www.skolskamreza.edu.me
i www.skolskastatistika.edu.me
da imaju uvid u podatke iz oblasti obrazovanja odraslih.

Na portalu www.skolskastatistika.edu.me mogu se naći sljedeći podaci: broj organizatora obrazovanja odraslih po regijama/ po opštinama, broj kandidata po polu/ po opštinama/ u školama/ u drugim ustanovama obrazovanja odraslih/ po vrstama kvalifikacija (po regijama).

Takođe, na ovom portalu se mogu naći i osnovni podaci za svakog pojedinačnog organizatora obrazovanja odraslih, njihova internet prezentacija, kontakt e-mail, kontakt telefon, adresa, osonovni podaci o broju kandidata po programima obrazovanja i po polu.

Na portalu www.skolskamreza.edu.me je prikazan satelitski prikaz sjedišta organizatora obrazovanja odraslih i njihovih područnih jedinica, obilježene sa posebnom ikonicom određenom specifično za njih.
Ova aktivnost je pripremljena iz sredstava projekta „Nacionalni koordinator za realizaciju Evropske agende za učenje odraslih“ koji pripada Erasmus+ programu.

Created at 5.11.2020 0:16  by PORTAL\Administrator
Last modified at 5.11.2020 0:20  by PORTAL\Administrator