Naslovna > Novosti > Prijava za kurseve Oracle akademije

Novosti: Prijava za kurseve Oracle akademije

Prijava za kurseve Oracle akademije

Ministarstvo prosvjete i kompanija Oracle Srbija i Crna Gora nastavljaju s kursevima iz oblasti Java programskog jezika i baza podataka.

U ovom ciklusu biće održani kursevi Database Foundations (datum i vrijeme početka kursa je 7.11.2022. u 20:30h) i Java Foundations (datum i vrijeme početka kursa je 12.12.2022. u 20:30h).

Oba kursa će se održati isključivo online preko Zoom platforme, u formatu supported self-study. To znači da će na prvom online času, takozvani Orientation session, predavači objasniti kako se prolazi kroz kurs, gdje se nalaze materijali, vježbe, kvizovi i slično. Objasniće sve tehničke preduslove i dati smjernice kako treba samostalno učiti.

Nakon toga, predavači će narednih 13 nedelja biti dostupni za pitanja i odgovore, dodatne Zoom časove i potrebnu pomoć pri učenju, tako da iako nastavnici samostalno uče i prolaze kroz lekcije u vrijeme koje njima odgovara, dodatno na časovima sa predavačima dobijaju veoma korisne informacije (naglašava se šta je bitno, koji djelovi materije su češće zastupljeni na ispitima i slično).

Od budućih polaznika kurseva se očekuje da imaju makar osrednje znanje engleskog jezika, jer je online platforma putem koje će se održavati kursevi na engleskom jeziku, kao i svi trening materijali.

Kako bi kursevi uspješno započeli, potreban nam je spisak zainteresovanih nastavnika za pohađanje pomenutih kurseva. Na linkovima koji slijede nalaze se upitnici čijim popunjavanjem se nastavnici direktno prijavljuju za pohađanje kurseva.

Napomena: Samo prijave pristigle putem ovih upitnika će biti prihvaćene!

Prijava za pohađanje kursa Database Foundations otvorena je do 20.10.2022. Na ovom kursu ima mjesta za 49 polaznika.

Prijava za pohađanje kursa Java Foundations otvorena je do 27.10.2022. Na ovom kursu ima mjesta za 50 polaznika.

Linkovi za prijavu:

Database Foundations

Java Foundations

Više informacija o ovim kursevima možete pronaći na sledećim linkovima:

Oracle Academy Database Foundations Course Description.pdf

Oracle Academy Java Foundations Course Description.pdf